Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Opening show with Mr. Anderson

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
asddsa345973
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
asddsa345973


Брой мнения : 121
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : St. Louis. Missuri !

Opening show with Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: Opening show with Mr. Anderson   Opening show with Mr. Anderson Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 12:42 pm

Тази вечер той ще отвори шоуто и ще говори защо не успя да дойде на турнира срещу Rated RKO ???
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Geor4
потребители
потребители
Geor4


Брой мнения : 26
Join date : 02.11.2010

Opening show with Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Mr. Anderson   Opening show with Mr. Anderson Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 5:25 pm

В залата гръмва интрото на шоуто а от рампата изхвърчат фоеверки и пиро ефекти.Веднага след това се пуска и песента на Г-н Андерсън.

Той излиза бавно по-рампата с ядосана физиономия.
Opening show with Mr. Anderson 61l41hx
След това застава в началото на рампата вдига ръката си на горе и от там се спуска микрофон:
- Първо ще каже добър вечер драги зрители и 2ро за кои се мислите RATED RKO, че да ме нападате в гръб щом ще играем мръсно добре нека така да бъде.Сега ще ви обесня какво стана докато се приготвих за моя мач на турнира RATED RKO ме нападнаха в гръб и ми провалиха мача.За това аз днес ще се изправя срещу Ренди Ортън.И нека и двамата шампиони да знаят само едно.Да си пазят гърба!
Върнете се в началото Go down
asddsa345973
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
asddsa345973


Брой мнения : 121
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : St. Louis. Missuri !

Opening show with Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Mr. Anderson   Opening show with Mr. Anderson Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 5:36 pm

Докато м-р Андерсън говори изведнъж, ЕТО ГИ И ТЯХ !!!

Те вървят по рампата докато са стиснали своите титли силно а в същото време гледат Андерсън право в очите. Сега Заобикалят ринга на който е Андерсън взимат два микрофона и започват да говорят:
Ренди: Е Андерсън виждам че си ни разпознал ! Въпреки че бяхме с маски. Добро око имаш, признавам ти го но не признавам друго. Защо мислиш че тази вечер тук в столицата на България (София), ти ще ме победиш ?!?
Андерсън: Защото аз съм М-ррррррррррр Андерсъннннннннннн !!!!
Едж: Спри, Спри. Чакай да си сложа тапите че от тоя женски писък ми гръмнаха ушите.
Андерсън: Ха, ха много смешно. Сам ли го измисли или сценаристите ти помогнаха ?!?
Едж: Виж не сме дошли да си бъбрим дошли сме да обещаем още нещо и то е ЧЕ: Тази вечер моят партньор ще те победи !
Едж и Ортън тръгват да се качват но Андерсън се засилва и изхвърля Ортън а с Едж се заема по сериозно. Сега е Готов той е готов ще видим ли запазената марка на Андерсън ??? НЕЕЕ Ренди спасява Едж като го дърпа. Сега Едж и Ренди си взимат титлите и тръгват обратно към съблекалните. А в залата се пуска музиката на Андерсън. Който в момента таунтва и се заканва на Ортън !!! Мили боже каква вечер ни очаква само ще разберем след броени минути !!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Opening show with Mr. Anderson Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening show with Mr. Anderson   Opening show with Mr. Anderson Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Opening show with Mr. Anderson
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening show
» Opening show
» Opening show
» Opening show
» Opening show with Aj Styles

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: BBW Extreme Matches-
Идете на: