Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 МЕ: World Heavyweight Championship

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 1:39 pm

1. Edge
2. Jeff Hardy
Начало:21:30
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
The Instant Classic
потребители
потребители
The Instant Classic


Брой мнения : 11
Join date : 05.12.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:10 pm

GOOO!

-----------------------------------------
If you close your eyes, your life will make the truth reveal.
Should you never lived and scars never heal.
In the darkness, life will take you to the other side.
I'm finally waiting where you'll see if you just close your eyes.

-----------------------------------------
Announcer: Introducing from Toronto, Ontario, Canada.."The Captain Charisma" Christian!
-----------------------------------------
МЕ: World Heavyweight Championship Christian-wman
-----------------------------------------
Deceived by my eyes and all I was told I should see.
Opinion's not mine, the person they taught me to be.
One night in the dark, a vision of someone I knew
And in the darkness I saw a voice say I'm you.
Inside me a light was turned on and I was alive.

-----------------------------------------
Крисчън слиза по рампата, облечен в своя блестящ сив костюм, правейки своите таунтове заради публиката и се насочва към ринга. Качва се по стълбите и влиза в четириъгълната арена.Запътва се към въжетата, за да направи своя таунт.
-----------------------------------------
МЕ: World Heavyweight Championship Cage-taunt-1
-----------------------------------------
Правейки таунта си, Captain Charisma получава аплодисменти и след това слиза, сваля си костюма и започва да гледа съсредоточено към противника си и чака началото на мача.
Върнете се в началото Go down
sangrr
World Champion & Tag Team Champion
World Champion & Tag Team Champion
sangrr


Брой мнения : 44
Join date : 02.11.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:17 pm

YOU THINK YOU KNOW ME




-----------------------------------

On this day I see clearly everything has come to life
bitter place and a broken dream
And we leave it all behind

On this day it's so real to me
Everything has come to life
Another chance to chase a dream
Another chance to feel
Chance to feel alive


-----------------------------------

Дами и Господа! Този мач, който ще се състояи след броени минути със сигурност ще бъде много интересен! Шампионът е вече на рампата! Острието ходи бавно, като оглежда хилядите в залата! Той крачи бавно в рампата и застава в средата, след като прави taunt със титлата в Тежка Категория, зад него избухват pyro-тата.

МЕ: World Heavyweight Championship 2niwrojМЕ: World Heavyweight Championship 2cded8k

-----------------------------------

-And from Toronto, Ontario, Canada weighing in 241 pounds.., he is The World Heavyweight Champion, The Rated-R Superstar, Edge!!!

-----------------------------------

Той започва да гледа към горните редове в залата която е препълнена и със увереност и със усмивка прави жестове към публиката които те не харесват! След това Острието се втурва под най-долното въже, след което с бърза крачка отива на една от сглобките за своя taunt! а, титлата му е около кръста.

МЕ: World Heavyweight Championship 29ks603МЕ: World Heavyweight Championship J14rye

Острието слиза от сглобките и започва да оглежда ринга. Острието е тук тази вечер и това е неговата вечер, неговият мач, с неговата титла , на неговият ринг , в неговава федерация и най-вече по неговите правила! Дали Острието ще успее да покори сърцата на феновете тази вечер? Все пак срещу него се изправя не кой да е, а Christian ! Острието втренчва поглед в Крисчън и зачаква гонга!
Върнете се в началото Go down
Just.Me!
Diva's Tag Team Champion
Diva's Tag Team Champion
Just.Me!


Брой мнения : 38
Join date : 19.11.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:21 pm

Начало!
Върнете се в началото Go down
The Instant Classic
потребители
потребители
The Instant Classic


Брой мнения : 11
Join date : 05.12.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:34 pm

Началото на мача е дадено!Както знаем днес ще се реши съдбата на Световната титла ,а за нея ще се бият - Крисчън и Едж!Едж на своя страна прави първа защита и победата за Крисчън ще е малко по-трудна ,но виждаме ,че мача вече започна!Крисчън напада Едж и го връхлита с бърз flying shoulder block!Поваля го и веднага се опитва да заключи headlock ,но Едж намира сили и забива бърз roundhouse kick в главата на Крисчън и го кара да излезе от ринга!Съдята започва да брои ,а като чели от устните на Крисчън започва да тече кръв ,но той се избърсва и влиза на ринга!Едж се изправя и показва на публиката ,че все още е в мача и докато се обърне бива хванат в Springboard Tornado DDT!Какъв ход!Острието остава засаден в пода ,а Captain Charisma набира heat от публиката!Едж се изправя и понечва да удари Крисчън ,но няма късмет и бива хванат в reverse STO!Веднага след това виждаме и първия опит за туш в мача....1...2... и повдигане!Мача продължава ,а Крисчън доминира от началото му!Той отива до сглобките и се качва на най-горната ,а Едж се изправя!Виждаме таунт от страна на Крисчън,той полита и забива missile dropkick от най-горната сглобка!Веднага след това Едж бива изправен и забоден в пода с leg bulldog!След този ход , Крисчън обира овациите на публиката и ги вдига на крака!Бурни аплодисменти предизвиква новака - Крисчън у сърцата на гостите , които са дошли да гледат този невероятен Мейн Евент!Едж се изправя и сбарва Крисчън неподготвен като забива low blow!Съдята не вижда ,а Крисчън пада като потрошен и върху него бива пробван опит за туш....1..2... и повдигане!Мача все още продължава ,а края е далече!Крисчън се изправя с помоща на въжетата и скача към Едж , като го поваля с dropkick и запраща в другата сглобка!Там той започва да си почива от атаките на Крисчън и си мисли ,че това е края от офанзивата на Крисчън ,но Captain Charisma се засилва и забива high knee drop в гърдите на Шампиона , последвани от running bulldog!Каква комбинация!Едж остава на пода ,а Крисчън се изправя и отново обира аплодисментите от публиката!Едж се изправя след минути прекарани на пода и понечва да забие 2-ри low blow ,но бива хванат и забоден в пода с armbreaker!Ръката на Едж няма да е доволна!Той започва да агонизира по средата на ринга ,а публиката chant-ва мощно в негова ползва!Едж гледа като потресен и не може да повярва ,че верните му фенове скандират в полза на Крисчън ,но това го кара да се ядосва и той вдига Captain Charisma!Започва да бие бързи пържоли в гърдите му ,но отново бива контра-атакуван с full nelson захват и в последствие lift-нат и забоден в пода с double underhook backbreaker!Веднага след това Captain Charisma вдига Едж и го хваща в sleeper hold , като се опитва да го поваля ,но после надделява , хваща го в reverse headlock и забива Inverted DDT!

МЕ: World Heavyweight Championship Cage-inverted-1

След този ход Крисчън веднага приковава крака ,но без успех при повдигане на 2!Едж се изправя и понечва да забие SPEAR ,но бива irish whip-нат в сглобките!Крисчън отива до него и го издърпва за екипа,а после прави sunset flip to pin attempt....1....2... и повдигане преди 3!Мача продължава ,а публиката неуморно chant-ва в полза на Крисчън!Той набира нужните сили и изправя Едж от пода , започва да го налага право в лицето , удар след удар,след което следва irish whip и drop toe hold по средата на тепиха!Каква офанзива от страна на Крисчън!Той изправя Едж и забива пореден low blow ,но този път за "The Rated-R Superstar" , хваща го за екипа и го забива в пода с Implant DDT!

МЕ: World Heavyweight Championship Implant-ddt

Това ли е краят?Крисчън приковава крака на Едж .....1...2.... ?
Върнете се в началото Go down
Just.Me!
Diva's Tag Team Champion
Diva's Tag Team Champion
Just.Me!


Брой мнения : 38
Join date : 19.11.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:36 pm

1.2.ИИ шампионът се повдигна..
Върнете се в началото Go down
sangrr
World Champion & Tag Team Champion
World Champion & Tag Team Champion
sangrr


Брой мнения : 44
Join date : 02.11.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:49 pm

Мача между Крисчън и Отборният шампион и шампионът в Тежка Категория Острието продължава във пълна сила. Острието се изправя за пръв път срещу Крисчън във тази федерация. Крисчън взе добро наддмощие от самото начало на този сблъсък. Титлата на федерацията е заложената на карта във този двубой. Кой ще си тръгне като новият Световен шампион в Тежка Категория? Или пък, Острието ще запази? Ще разберем това тази вечер! Острието се връща въвъ този сблъсък по много добър начин! Крисчън разбива обаче Острието който тъкмо се бе врънал във двубоя със едно Invert DDT! Christian прескача въжетата и се наглася на ръба на ринга! Крисчън се приготвя и дебне Острието! Острието се изправя , Крисчън отскача и-и

МЕ: World Heavyweight Championship Eao3ew

Flying Power Slam! Edge се завръща във двубоя! Страхотен мач дами и господа. Острието ни смайва тази вечер! Определено Острието не иска да губи златото си! Острието сяда върху Крисчън и започва да му забожда силни леви и десни чукове който попадат право в черепа на Крисчън! Крисчън заслужено е тази вечер срещу Острието на ринга! Острието преби доста жестоко Крисчън преди няколко седмици! Крисчън даже имаше контузия но ето, че той се завърна! Острието дами и господа, не очакваше точно него но за сега виждаме Острието да се справя по страхотен начин в мача. Острието взема наддмощието в мача като изправя Крисчън и го запраща със сила , ярсот , гняв и злобо във един от ъглите на ринга. Крисчън си удря лошо гърбът в сглобките и пада на тепиха. Острието изправя Крисчън и му забива главата право във сглобките. Острието притиста във един от ъглите на ринга Крисчън и започва да му забожда силни пържоли! Публиката започва да крещи "WOOOOOOOO" ! May be the crow are think for Ric Flair! Острието спира със пържолите и започва със леви и десни юмруци право в главата , ребрата и корема на Крисчън. Крисчън получи много бърза офанзивна атака от страната на шампиона - Острието! Острието хваща Крисчън и го качва на най-горните сглобките! Какво подяволи, те е намислил Острието? Острието забива няколко лакътя във гърбът на Крисчън след което забива своята глава във тази на Крисчън! Крисчън се олюлява! Острието го хваща и му прилага SUPERPLEX! Рингът се разтресе след този префектно изпълнен Суперплекс! Незнам но гърбът на Крисчън е потрошен! Острието се изправя под аплодисментите на публиката! Крисчън беше патентован в средата на ринга. Крисчън се обръща по корем като се държи за гърбът си! Острието обаче се сеща за нещо и отива над Крисчън и му прилага Camel clutch! Christian е във беда! Публиката крещи Tap out! TAP OUT! Ще се предаде ли "Капитан Харизма"? Ще разберем много скоро! Острието стиска захвата със все повече злоба! Ще имаме ли победител ? Острието не пуска захвата! Крисчън не се предава! Подяволи, те този мач продължава ! Острието пуска захвата и изправя Крисчън! Острието хваща Крисчън за екипа, и го запраща право към металният кол! Оо, не точно в побадението! Точно тази ръка на Крисчън която по контузена преди няколко дни! Крисчън изпитва сериозни болки право в дясната ръка и рамо! Преди няколко седмици именно тя беше контузена ! Острието знае къде да атакува като акула за кръв е! Крисчън бива повален извън ринга със саблен удар. Острието също падна до него извън ринга! Съдията слиза при тях и им казва че ако не се върнат на ринга ще започне отброяване! Но Острието не обръща голямо внимание на това и веднага се залавя с Крисчън! Съдията се връща на ринга и започва отброяването! Острието хваща дясната ръка на Крисчън и я забожда във металният кол извън ринга! Крисчън крещи от болка. Острието хваща Крисчън и му забива главата във металният кол! Острието хваща отново дясната наранена ръка на Крисчън, и му я забожда във ръбът на ринга! Острието хваща Крисчън през кръста и го забива право в ръба на ринга! Ето, че Острието започна да обработва и кръста на Крисчън! Острието хваща отново дясната ръка , на Крисчън и му я извърта като предизвиква болка у нея. Острието забива ръката на Крисчън право във металните стълби извън ринга а Крисчън пада на земята и се хваща за нея като я стиска! Острието обаче забожда ритник в главата на клекналият Крисчън и той пада на земята. Острието изправя Крисчън и му хваща дясната наранена ръка и го запраща право към предпазната преграда и Крисчън си забожда дясната ръка право в нея! Мили боже, това е достатъчно! Острието буквално разбива опонента си! Острието може би се опитва да счупи ръката на Крисчъ ще успее ли да го направи? Съдията е стигнал до 8, Острието бързо вкарва Крисчън на ринга! Острието също влиза на ринга, и забелязва че Крисчън лежи по гръб и бързо се оттласква от въжетата и забожда Elbow-Drop! Edge се изправя и забелязва че Крисчън само се държи за за дясната си ръка. Острието отново се оттласква от въжетата и забожда бърз Leg Drop! "The Rated R Superstar" ни показва страхотният си атлетизъм и талант тази вечер на максимума! Острието изправя Крисчън и му забожда подъл и унижителен шамар право в лицето. Крисчън се държи за ръката си явно е сериозно наранена. Острието го хваща за ръката и го запраща към въжетата и го посреща със:

МЕ: World Heavyweight Championship N3p5jq

Big Boot! Този голям ботуш попадна право в челото на Крисчън! Крисчън е повален в средата на ринга! Острието покрива! 1,2,3? Това може да бъде краят на този спектакъл?
Върнете се в началото Go down
Just.Me!
Diva's Tag Team Champion
Diva's Tag Team Champion
Just.Me!


Брой мнения : 38
Join date : 19.11.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 8:52 pm

1.2.3 ИИ нее Крисчън се повдигна на 2 и половина
Върнете се в началото Go down
The Instant Classic
потребители
потребители
The Instant Classic


Брой мнения : 11
Join date : 05.12.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:03 pm

Този невероятен мач продължава!Крисчън остава на пода след този ботуш от страна на Едж и след минути прекарани по средата на тепиха започва да се изправя ,а Шампиона се втурва към него ,но виждаме как Крисчъ бърка в очите му и после го хваща в Sit out JawBreaker!Какъв ход!Крисчън се изправя и започва да удря Едж ,който е на пода с ботуша си!Удар след удар се изсипват върху Едж ,а той от своя страна агонизира и все още не успява да се повдигне!Крисчън започва да таунтва , като набира мощен heat от публиката и заедно с това ги изправя на крака!Вдига Едж и започва да му бие бързи тукати в лицето , хваща го за ръката и го irish whip-ва към сглобките , последван от силен corner clothesline и окончаване с one-handed bulldog!Невероятна офанзива от страна на Крисчън!Той набира инерция в мача и все още има шанс да спечели!Вдига Едж и го засилва към въжетата,улавя го с крака и последва - Hurricanrana to ringside!Какъв ход!Едж се озова извън ринга ,а Крисчън се засилва и го поваля c Suicide Elbow Drop!Невроятен ход от страна на Крисчън!Той ни показва защо го наричат "Captain Charisma"!Той влиза на ринга ,а Едж остава на пода след този ход и ликува!Съдята отброява и стига чак до ....7... когато Шампиона влиза ,но бива посрещнат с flying headbutt в лицето,уловен в захват и забоден в пода с Snap Suplex!Крисчън обаче не го оставя,вдига ги и забива крак в корема,хваща го в DDT захват,но го задушава,след което lift-ва и забива в пода с Powerbomb!Какъч ход!Той остава засаден в пода ,а Едж ликува и агонизира!Съдята нарежда на Крисчън да се отдръпне, той го прави ,но вижда как съдята започва да му помага като му слага нещо в ръката и веднага му се хвърля!Едж е доста зле ,а съдята се отдръпва и се хваща за главата!Крисчън започва да налага Едж като забива twisting elbow drops в гърдите му!Изправя го и отива до сглобките!Започва да го чака , както Едж чака за SPEAR!Оо боже мой!Дали това ще е SPEAR! от Крисчън?Той се засилва и го пронизва-а-а!

МЕ: World Heavyweight Championship Spear

Какъв ход!Крисчън прониза Едж право в корема и го остави на пода!Едж за пореден път в мача агонизира ,но показва характер и се изправя след минути!Крисчън вече е на най-горната сглобка и сбарва Едж неподготвен,скача и го поваля с diving crossbody!Бързо покриване....1....2.... и kick out!Той се повдигна и мача продължава!Крисчън го изправя и започва да му бие тукати в лицето,хваща го в захват и го lift-ва , като го забива в пода с Vertical Suplex!Отново го вдига и забива в пода с Vertical Suplex ,а след това го вдига за последно и окончава с брутален German Suplex!Качва се на най-горната сглобка и таунтва за публиката,скача и забива прекрасен , изпълнен като по учебник Frog Splash!

МЕ: World Heavyweight Championship 3_1043862254

Cover ....1....2...?
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:07 pm

Острието слага кракът си на най-долното въже..Съдята забелязва това и прекъсва тушът.. Мачът продължава!
Върнете се в началото Go down
sangrr
World Champion & Tag Team Champion
World Champion & Tag Team Champion
sangrr


Брой мнения : 44
Join date : 02.11.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:21 pm

Мача между Крисчън и Острието продължава! Наистина този двубой ще бъде най-добрият мач за този турнир с който ще закрием 2010 година! "The Rated R Superstar" се представя на доста добро ниво тази вечер! Острието е страхотен дами и господа, наистина знае как да действа във този вид сблъсъци е тази вечер ни показва на какво е способен! Ръката на Крисчън си показва че е наранена и то си личи от километри! Ръката му е много зле! Преди малко, Крисчън се опита да направи Суплекс на Острието но не успя защото Острието му натежа и ръката го заболя и ака Крисчън пусна, Острието и Острието забоде ритник в корема и едно много добро DDT! Със което патентова главата на Крисчън към тепиха! Титлата в Тежка Категория все още е на карта. Неможе да бъде титлата наистина е застрашена и може да смени притежателят си тази вечер! Острието и Отборен шампион но интересното е и че ДВЕТЕ ОТБОРНИ ТИТЛИ СА ПРИ ОСТРИЕТО СЛЕД РАЗПАДАНЕТО НА RATED RKO! Edge е един велик шампион! Едва ли му е лесно да се движи със 3 титли но щом ги е заслужил няма как! Острието наистина мисли да не губи Титлата си в ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ ТАЗИ ВЕЧЕР! Острието мисли да стане най-добрият шампион някога! Но срещу него се изправя един човек със наранена дясна ръка които иска това злато много сериозно но пък ще успее ли и той да се справи? Всичките отговори на тези въпроси ще видим тази вечер след краят на този сблъсък! Острието се е качил на най-горната сглобка и дебне "Капитан Харизма" да се изправи! Ето, че Крисчън се изправя, Острието отскача от най-горната сглобка и забожда Diving crossbody! Крисчън буквално беше разбит след този ход! Ето, че имаме моментален опит за туш след този ход..1,2,3? Нее, много близко беше Острието но не успя да го направи! Какъв мач само! Крисчън се повдига на 2! Мача продължава! Oстрието изправя Крисчън и му забожда риник в корема след което го хваща и-и

МЕ: World Heavyweight Championship 2cp7z0w

Vertical Suplex by "The Rated R Superstar"! The Word Tag Team Champion and The WHC Champion Edge отново забоде гърбът на Крисчън в средата на ринга със този изтощителен Вертикален Суплекс който му беше приложен! Крисчън е разбит в средата на ринга! Острието изправя Крисчън и му прилага Electric chair drop! Edge наистина е решил да си замине като Световен шампион в Тежка Категория след тази вечер! Това както всички знаем е първа защита на "Категоризираният" ще успее ли да си я запази? Острието хваща Крисчън и му прилага Edge–O–Matic! Cover...1,2.......3-и-и-и- НЕЕЕЕ! ПОВДИГАНЕ НА 2.99! Мача продължава! Острието неможе да повярва на очите си! публиката силно започва да аплодира Острието и да крещи едно нещо "SPEAR" , "SPEAR" , "SPEAR" ! Ще има ли Копие? Но, какво подяволи, те прави тук Триш Стратъс? Това е гаджето на Острието! Тя се спира и аплодира Острието! Явно е дошла за подкрепа! Острието изправя Крисчън като му прилага Flapjack ! Острието буквално разбива опонента си! Острието е повалил Крисчън в средата на ринга и ляга до него като му хваща дясната наранена ръка и му заключва някакъв ArmBar! Edge и Крисчън са във средата на ринга и той може да сложе краят на този мач! Това ли ще е краят? Острието наистина не спира да прилага тези жестоки ходове! Острието ни смайва тази вечер! Публиката крещи силни неговото име! Крисчън е готов да се предаде но не, Острието пуска захвата! Острието вижда че Крисчън се изправя! Крисчън забожда удар в корема на Острието и го поваля със ВРЪТОТРОШАЧ! Острието е на земята! Крсичън обаче си отвлича вниманието със гаджето на Острието , Триш Стратъс която се е качила на ръба на ринга и си разголва гърдите като си сваля горнището! Крисчън гледа доста внимателно явно иска да виде гърдите на приятелката на Острието! Острието се изправя и забеляза това и чува скандирването на публиката за "КОПИЕ"! Острието бързо се отегля във един от ъгълите на ринга и ние забелязваме този луд и психясал поглед който се изписва на лицето на Острието! Острието крещи : :"Хайде"! Крисчън се обръща а Острието се засилва към него и-и-и

МЕ: World Heavyweight Championship J08xoj

SPEAR! SPEAR! SPEAR!


"The Rated R Superstar" прониза Крисчън заради това че си бе отвлякъл вниманието със Триш ! Острието приковава в средата на ринга! Дали това ще е 6-стата поредна победа на шампиона! Дали той ще продължава със своята разруха? Дали той ще запази своят трофей? НИКОЙ НЕ СЕ Е ПОВДИГАЛ ОТК ОПИЕ ВЪВ ТОВА ШОУ! Това ли е краят на този паметен мач? Съдията отброява...1,2,3???
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:24 pm

1.2.3!!!HERE IS YOUR WINNER AND STILL WORLD HEAVYWEIGTH CHAMPION - EDGE!!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





МЕ: World Heavyweight Championship Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МЕ: World Heavyweight Championship   МЕ: World Heavyweight Championship Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
МЕ: World Heavyweight Championship
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Women's Championship
» ME:Randy Orton vs. Undertaker [INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP ]
» World Champion Edge vs Chris Jericho

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: December to Dismember-
Идете на: