Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Opening..

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
asddsa345973
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
asddsa345973


Брой мнения : 121
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : St. Louis. Missuri !

Opening..                Empty
ПисанеЗаглавие: Opening..    Opening..                Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 8:15 pm

...
Върнете се в началото Go down
SimplyFLAWLESS
Diva's Tag Team Champion
Diva's Tag Team Champion
SimplyFLAWLESS


Брой мнения : 29
Join date : 01.11.2010

Opening..                Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Opening..    Opening..                Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 7:37 pm


Ето я и нея .. една част от най-великия тийм в кеч индустрията и една от отборните шампионки на федерацията- Michelle McCool ..
К1: Колега, какво ще кажеш за Мишел?
К2: Е, знаеш,че имам своите силни симпатии към това момиче .. тя дойде и доказа,че е една от най-добрите..
К1: Но.. Марис я победи доста пъти ..
К2: Замисли се колега .. как я победи? С измама, нали.. затова не ми говори за това. МакКуул е бъдещето тук.

Мишел е вече на ринга .. тя ще открие грандиозно PPV-то тази вечер ..
Opening..                001~200
МакКуул взема микрофон и е време шоуто да започне ..

- Добре дошли на December To Dismember .. уау.. мисля,че трябва да се радвате, че ме виждате. Но не, хора .. вие отново се проявявате просто като дебела, грозна,досадна и .. миризлива паплач. Да.. за вас е нормално, но от момента, в който стъпих на този ринг .. всичко това ми дойде в повече. Мисля да се омитам след малко, но.. преди това.. имам да кажа нещо на госпожица Аутлет, която в момента седи в съблекалнята си и вероятно гледа .. Марис, ти държиш нещо, което е мое, НО .. знаеш ли какво, захарче? След тази вечер .. без значение коя си тръгне като Шампионка при жените .. ще бъде в опастност. Няма да се откажа докато не грабна това злато, няма да се откажа докато с моята съотборничка - Мария .. не станем безпорни шампионки. Ние сме доминиращата сила в този ростер и това ще е за доооста време напред. Сега .. наистина ще ви оставя .. имам голяяяма нужда да се освежа .. и между другото .. наистина .. TAKE A SHOWER PEOPLE .. приятно гледане.. чао,чао..

МакКуул слиза от ринга и се насочва към своята съблекалня.
Върнете се в началото Go down
 
Opening..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening show
» Opening show
» Opening show
» Opening show
» Opening show with Aj Styles

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: December to Dismember-
Идете на: