Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Empty
ПисанеЗаглавие: ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]   ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 9:51 pm

1.Mr. Kennedy
2.Edge
Начало 20:00
Върнете се в началото Go down
Geor4
потребители
потребители
Geor4


Брой мнения : 26
Join date : 02.11.2010

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]   ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 8:45 pm

KENEDYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!



-----------------------------------------------
I turn up the trouble till it gets real loud
I feel so much better that way
Im Gonna Mess with your mind, cause I know that I can
See how much I can mess with today yeah

Im Gonna rock gonna roll gonna go toe to toe
Drop it like its hot and im outta control yeah
Step a little closer, close to my fire
Trouble's my drug, takes me higher and higher
Turn up the music, light up the crowd...
-----------------------------------------------


ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] 61l41hx

Mr.Kennedy се показва по-рампата, а многобройната публика в залата започва да го аплодира.Той минава покрай феновете на първите редици и им обира ръцете след което продължава към ринга с изнеревен поглед.Веднага след като влиза в ринга той се усмихва широко и протяга ръка на горе и започва да говори:


ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] 4vezfyt

-Now I will ask for attention.From Green Bay, Wisconsin i height 6 ft 2 in and weight 243 lb my name is MRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR KENEDYYYYYYYYY.
Кенеди се качва на една сглобка и отново казва:
-KENEDYYYYYYYYYYYYY
Върнете се в началото Go down
sangrr
World Champion & Tag Team Champion
World Champion & Tag Team Champion
sangrr


Брой мнения : 44
Join date : 02.11.2010

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]   ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 8:47 pm

YOU THINK YOU KNOW ME




-----------------------------------

On this day I see clearly everything has come to life
bitter place and a broken dream
And we leave it all behind

On this day it's so real to me
Everything has come to life
Another chance to chase a dream
Another chance to feel
Chance to feel alive


-----------------------------------

Дами и Господа! Този мач, който ще се състояи след броени минути със сигурност ще бъде много интересен! Шампионът е вече на рампата! Острието ходи бавно, като оглежда хилядите в залата! Той крачи бавно в рампата и застава в средата, след като прави taunt със титлата в Тежка Категория, зад него избухват pyro-тата.

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Tlcentrance

-----------------------------------

-And from Toronto, Ontario, Canada weighing in 241 pounds.., he is The W H C Champion, The Rated-R Superstar, Edge!!!

-----------------------------------

Той започва да гледа към горните редове в залата която е препълнена и със увереност и със усмивка прави жестове към публиката които те не харесват! След това Острието се втурва под най-долното въже, след което с бърза крачка отива на една от сглобките за своя taunt! а, титлата му е около кръста.

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Tlctaunt

Острието слиза от сглобките и започва да оглежда ринга. Острието е тук тази вечер и това е неговата вечер, неговият мач, с неговата титла , на неговият ринг , в неговава федерация и най-вече по неговите правила! Дали Острието ще успее да покори сърцата на феновете тази вечер? Все пак срещу него се изправя не кой да е, а MR.Kennedy ! Острието втренчва поглед към рампата като очаква Кенеди!
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]   ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 8:53 pm


Начало!

Върнете се в началото Go down
Geor4
потребители
потребители
Geor4


Брой мнения : 26
Join date : 02.11.2010

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]   ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 8:56 pm

С бясна скорост Кенеди се нахвърля върху Едж и започва да му забива яростни ъперкът право в ченето след което го засилва и му забива Stanind DroKick.Едж се забива в пода, а Г-н Кенеди не се бави и опитва туш.Но Едж успява да се повдигне.Кенеди се ядосва хваща ръката на Едж и прави Submission Hold.Но Едж с мъки успява да достигне въжетата и да направи така че мача да продължи.Едж се изправя засилва се към Кенеди и прави Running Buldog.Кенеди се просва по лице и то с цяла сила.Едж изправя Кенеди и му забива ДДТ след което опитва туш, но имаме поредно повдигане.Едж вдига Кенеди и опитва Edge O Matic, но неуспява Кенеди контрирва минава зад Едж хваща го за кръста и му прави German SUplex.Почакайте той неуспява да го вдигне явно Едж е леко натежал.Кенеди мисли бързо и бута Едж в съдята.Едж събаря съдята и докато той не гледа Кенеди удря под пояса Едж отива до съдята вдига го и му казва да брой ще видим ли 3???
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]   ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 9:04 pm

Kick out,
Върнете се в началото Go down
sangrr
World Champion & Tag Team Champion
World Champion & Tag Team Champion
sangrr


Брой мнения : 44
Join date : 02.11.2010

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]   ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 9:21 pm

Maча между Кенеди и Острието продължава! Връщаме се обратно на ринга където вижда ме как Кенеди хваща Острието и го запраща към въжетата като се опитва да го повали със саблен удар но всъшност не успява. Острието минава зад Кенеди като е точно зад него и му забива удар в гърбът.Кенеди пада на въжетата. а Острието се възползва от това и се оттласква от въжетата и скача право върху Кенеди на въжетата! Оо, това беше неприятно. Гърлото на Кенеди се забоде по жесток начин в въжетата. Острието вдига Кенеди и му забожда няколко леви и десни коршета. Кенеди се клатушка но запазва равновесие. Острието хваща Кенеди и го запраща към въжетата а Кенеди се спира на въжетата. Острието обаче го видя навреме и се засилва към него като го поваля със саблен удар и така Кенеди пада извън ринга. Острието също слиза извън ринга а съдията веднага започва да отброява. Кенеди тъкмо се изправяше извън ринга когато Острието му забоде силен десен удар право в главата. Острието хваща Кенеди вдига го над главата си и го хвърля върху преградата която пази публиката. Оооо, видяхте ли как само отскочи главата на Кенеди от този удар? Но, Острието не е приключил! Острието изправя Кенеди и го запраща към преградата на публиката а Кенеди се забива право в нея. Съдията е стигнал до 4! Острието има още малко време. Острието изправя Кенеди и го запраща къ металните стълби а Кенеди се забива централно в тях. Острието вижда че след малко ще бъде отсъдена двойна дискфалификация и се връща на ринга за секунда като разваля броенето и слиза отново извън ринга като съдията започва отново да отброява! Острието изправя Кенеди който лежеше до стълбите и му забожда ритник в корема след което го хваща и го забива в металният кол извън ринга! Но това не е краят! Острието хваща Кенеди и го запраща към ръбът на ринга. Ето, че Кенеди се забоде в ръба и падна извън ринга. Острито изправя Кенеди и го връща отново на ринга. Острието изправя Кенеди извива му ръката и го запраща към металният кол а Кенеди се забива право в него като си наранява дясната ръка която му е силна и с нея удря което означава че може би ръката му ще бъде контузена и няма да може да я използва в този мач!? Може би това иска Острието! "Категоризирания" изправя Кенеди и го засилва към един от ъглите на ринга след което и самият той се засилва към Кенеди който бе забоден в сглобките и му забожда саблен удар в ъгъла. Но това не е краят! Острието хваща Кенеди за ръката и го запраща към противоположният ъгъл на ринга след което и Острието се засилва и му забожда SPEAR В ЪГЪЛА! Но това не е финишър! Острието дами и господа, се качва на вторите сглобки и започва да забожда силни леви и десни чукове който попадат право в черепа на Кенеди...1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 удара право в главата на КЕНЕДИ! Острието се качвана най-горната сглобка! Явно тази болна глава е намислила нещо! Острието хваща Кенеди и-и

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Edgetornadoddt8ae

Tornado DDT! Edge направо разби Кенеди! Видяхте ли как отскочи главата на Мистър Кенеди след това ДДТ приложено от най-горната сглобка? Този мач е пълен със атлетизъм и интересни ходове! Може да се каже и със обрати колега! Да, съгалсен съм с теб. Острието се изправя и хваща дясната ръка на Кенеди! Острието от самото начало на мача обработва дясната ръка на Кенеди! Острието забожда няколко удара право в ръката на Кенеди след което му заключва Wrist Lock Острието е приложил съвсем леко захвата но после се намества и го прилага посредата на ринга със пълна сила! Кенеди няма къде да избяга! Острието го е хванал натясно! Този захват много боли особено когато е приложен по-този начин! Острието пуска захвата и започва да забожда петата си право в дясната ръка на Кенеди! Кенеди се държи за нея и се опитва да се предпази! Острието спира със ударите и изправя Кенеди като му заключва HEAD LOCK Острието и Кенеди отново са в средата на ринга! Съдията пита Кенеди дали иска да се предаде или ще продължи този страхотен главен мач! Кенеди не се предва и продължава да се бори за оцеляване! Кенеди започва да забожда лакъти който попадат право в корема на Острието. Кенеди се измъква от захватаи изпраща Острието към въжетата след което отскача като се опитва да прескочи Острието НОО...

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Edgepowerbombbk4

POWER BOMB ! Edge изненада Кенеди с този ход! Острието веднагически опитва туш посредата на ринга това ли ще е краят? 1,2,3??


Последната промяна е направена от sangrr на Съб Ное 06, 2010 9:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]   ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 9:27 pm


1.2.3.Победа за Острието..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]   ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ME:Edge vs Mr.Kennedy [Non title match]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ME:Mr.Kennedy vs Jeff Hardy[BBW Title Match]
» ME:Edge vs Y2J [Non title match]
» Edge vs Samoa Joe
» ME: Edge vs Christian [NO DQ]
» Segment with Edge

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: BBW Extreme Matches-
Идете на: