Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Segment whit Jeff Hardy

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Segment whit Jeff Hardy Empty
ПисанеЗаглавие: Segment whit Jeff Hardy   Segment whit Jeff Hardy Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 10:14 pm

Харди ще говори за предстоящият му мач.
Върнете се в началото Go down
iMMORTAL!
потребители
потребители



Брой мнения : 9
Join date : 22.11.2010

Segment whit Jeff Hardy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment whit Jeff Hardy   Segment whit Jeff Hardy Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 8:16 pm

*Случайно една камера забелязва Jeff Hardy, JB търчи към него. JB спира Jeff* :
JB : "Jeff съжелявам за безпокойствието, можеш ли да ни отделиш няколко минутки?"
JH : "Мислиш ли че ми е до мишки като теб? Или до боклуци като феновете? Казвай по бързо, имам по важни занимания от това да седя с теб, тук..."
JB : "Jeff ще победиш ли тази вечер твоят опонент?"
JH : "Защо не ме пита неща като "Спа ли днес?", кретен такъв. Да ще го победя, разбира се.."
JB : "Jeff на какво се дължи промяната в теб?"
JH : "О... боже... отекчи ме бе човек... Спри с глупавите въпроси... Но щом желаеш, да получиш отговор на това... тогава.. *Jeff взима микрофона от ръцете на JB и го бута, JB пада на земята, сега става, Jeff хвърля микрофона и забожда Twist Of Hate на JB. Сега Jeff взима микрофона и почва да говори*.... Когато бях любимец на феновете, и по точно малките кретенчета. Аз бях безличен, аз не бях Jeff Hardy който съм... аз бях Hardy заради който ми плащаха да съм. Тук ми плащат за да се появявам, да правя кеф на феновете които харесват лошите батковци като мен и най вече... да бъда себе си. Сега аз ще съм просто неутърпим. Предупреждавам всеки... ВСЕКИ който иска да се бие срещу мен.... да ми се махне от пътя, спомняте си какво стана с Anderson.. нали? Спомняте си как в TNA аз забодох столът точно в черепът му.. Тогава се пазете... защото... ЗАЩОТО ХАРДИ ЩЕ ВИ ОТНЕСЕ.... Quote the Hardy... NEVERMORE!"
Върнете се в началото Go down
 
Segment whit Jeff Hardy
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Segment whit Jeff Hardy
» Segment whit Lita
» Segment whit Christian
» Segment whit Mickie James
» Segment whit Trish Stratus

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: BBW Extreme Matches-
Идете на: