Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ME: Randy Orton vs. Chris Jericho

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 1:21 pm

1. Jericho
2. Orton
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
Batista-The beast

Batista-The beast


Брой мнения : 8
Join date : 02.11.2010

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 8:02 pm


И на ринга излиза ''The King of the world'' Chris Jericho
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho 10epp4g
-----------------------------------------------------------------------------
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho S4q3o9
-----------------------------------------------------------------------------
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Qradxe
-----------------------------------------------------------------------------
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho 2nbf0xi
-----------------------------------------------------------------------------
Y2J има да ни каже нещо тои взима микрофон и започва да говори
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho B7z8ld
Дойдох в тази федерация за да докажа че съм наи-добрия първата жертва се казва Ренди Ортън!!!
-Джерико оставч микрофона и чака начало на мача си!!!


Последната промяна е направена от Batista-The beast на Вто Ное 09, 2010 8:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
asddsa345973
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
asddsa345973


Брой мнения : 121
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : St. Louis. Missuri !

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 8:02 pm

Ladies and Gentlemen please Welcome from Saint Louis Missouri weighing in 110 kg and height 1.93 m The Viper - Randy Ortooon !!!

Ортън върви бавно към ринга със своята зловеща походка, публиката го освирква но на него не му пука сега той мисли само за себе си, за опонента си и за мача си. Той наистина е голям егоист и това в повечето пъти му помага вижте неговата бавна и уверена походка.
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Randyortonentrataparte1
Ортън се спира по средата на рампата оглежда се засмива се ехидно на феновете на опонента си и продължава да върви сега се плъзга по ринга отива до оптегача оглежда се още веднъж, качва се на оптегача и прави своя Trade Mark Taunt !
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Randyortontaunt
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 8:09 pm

Начало!
Върнете се в началото Go down
Batista-The beast

Batista-The beast


Брой мнения : 8
Join date : 02.11.2010

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 8:25 pm

Джерико забожда стражотни удари и ритници.Ренди пада на земята и Джерико го вдига.Вдига го.Крис Джерико и Ренди Ортън са лице в лице и Джерико казва нещо наистина обидно за Ренди Ортън,който се опитва да го удари,но Джерико се навежда и забива силен унизителен шамар в лицето на Ортън.Бъркане в очите и силово тръшване!!Крис си спечели малко време.Джерико се съвзема докато Ренди се търкаля из ринга.Джерико хваща краката на Ортън и заключва Half Boston Crab.Ортън се гърчи от болка,но е много далеч от въжетата ! След 9-10 секунди прекарани в захвата Ренди достига най-долното въже.Съдията отброява..1..2...3..4..и Джерико прекратява захвата.Крис хваща краката на Ортън и....
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Rieruu
Джерико размаза гърлото на Ортън в най-долното въже ! Ренди се търкаля из ринга и кашля,а Джерико се усмихва егоистично.Крис издърпва Ренди посредата на тепиха и опитва Lionsault,но Ренди се отдръпва и Крис се просва посредата на тепиха.Ортън дебне Джерико за RKO ! Ренди хуква към Джерико,но Крис се хваща за въжетата и Ренди пада посредата на тепиха ! Ренди е в седнало положение посредата на тепиха.Крис се засилва и това е Baseball Slide в гърдите ! Крис приковава..1...2....повдигане ! Джерико не може да повярва и изнервен се качва на третото въже.Ортън се изправя на крака и Джерико полита и това е Dropkick право в ченето на Ортън!Крис приковава посредата на тепиха...1....2.....повдигане ! Джерико се изнервя и не може да повярва,че опонента му се повдига отново и отново след толкова добра офанзива ! Джерико изправя Ортън и опитва Snap Suplex,но Ренди контрира и това е Reverse Backbreaker ! Ортън се отдръпва в единият от ъгълите и зачаква опонента си ! Изглежда,че ще го довърши с Punt Kick ! Ренди хуква към Джерико,но Крис го хваща за крака сега и за другият и опитва да заключи Walls of Jericho,но Ортън се съпротивлява и успява да контрира захвата и това е Small Package..1...2....kick out ! Джерико едва не беше туширан от Ренди Ортън.Крис и Ортън са лице в лице и Джерико забива мощен шамар на Ортън,който едва не го поваля.Ортън се опитва да повали Джерико с Clothesline,но Крис се навежда и се озовава зад Ренди.Хваща го за главата и това е модифициран BackBreaker !
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho S0vk93
Крис приковава посредата на тепиха...1...2....и Ренди слага крака си на най-долното въже,но Джерико не забелязва това.Крис се изправя и вдига победоносно ръце,а съдията се опитва да обясни какво е станало,но Джерико е попаднал в еуфория и не чува нито думичка от устата на съдията.Джерико се обръща и вижда Ренди на крака.Ортън поваля Джерико с Dropkick.И след това започва да забива Knee Drops в главата на Джерико ! Ортън се засилва отласква се от въжетата и отскача на 30-40 см. от тепиха и пробва да забие Knee Drop,но Крис се отсмества и Ортън размазва крака си в тепиха.Ортън стана Джерико се засилва Ортън става опитва RKO но БОЖЕ МИЛИ ТОЙ КОНТРИРА И ЛЪВСКО САЛТО!!!
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Lionsaultur5
Туш посредата на ринга!!!!
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 8:30 pm

1,2 ии Пепелянката някък си успя да се повдигне..Маача ппродължава...
Върнете се в началото Go down
asddsa345973
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
asddsa345973


Брой мнения : 121
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : St. Louis. Missuri !

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 8:41 pm

Ренди не може да си застане замалко на краката все пак той дебютира днес и иска да направи добро впечатление. Той е много прибързан тази вечер дали това няма да му изиграе лоша шега? Ще разберем по-късно. Той се изправя засилва се към Джерико и му забива саблен удар след което таунтва а джерико се хваща за устата отива в единият ъгъл и гледа като чели малко уплашено сега Ортън се приближава към Крис и започва да му кращи че за пепелянките няма антидод и други такива. Сега Джерико се изправя високомерно приближава младока и му забива шамар какво унижение. Виждаме че Ренди се ядоса той поглежда настрани засмива се ехидно и започва да налага Джерико. Той го поваля на тепиха след което прихваща ръцете и кракара му като го притиска в земята със собственото си тегло сега Ортън започва да забива с едната си ръка шамари а с другата юмруци. Джерико се опитва да покрие лицето си със ръце но за сега от това няма полза Съдията нарежда на пепелянката да се отдръпне но на нея все едно нищо не са и казали и продължава да налага Y2J. Ортън започва да се отдръпва малко от Джерико след което се изправя и забожда ритник в ребрата на Джерико сега Крис се хваща за корема изтаркалва се на ръба на ринга като си мисли че там е спасението но не той греши направо си вкарва авто гол. Ренди отива издърпва го ритва г в гърдите Джерико не е на този свят сега Ренди го издърпва и дали ще има ДДТ от второто въже ??? Съдията отброява 1.....2....3.....4..... и Ренди, да, да най-накрая ето го и него така дългоочакваното ДДТ. Нека да го видим отново !
*REPLAY*

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho 2mz8es
Пепелянката се възползва от момента и пробва туш 1....2....3.... НЕЕЕ ! Ортън не може да повярва и си изкарва яда върху съдията като започва да го обижда. Джерико не е в съзнание но съдията явно не забелязва това. Сега Ортън отива до въжетата качва се на оптегача изчаква Крис да се обърне прави си таунта след което скача и-и-и CROSS BODY, CROSS BODY ! Oh My God ! PIN 1....2...3..... NO, NO, NO OMFG NO ! Ренди вече се изнервя той се приготвя за РКО но поради виковете на публиката Джерико се усети и веднага щом се изправи се изтъкли от ринга. Съдията започва да отброява пепелянката не го свърта иска да отиде извън ринга и да смачка Джерико но съдията не му позволява. Ренди е принуден да заобиколи ринга но когато едва достига Джерико той се плъзва Ренди след него но Джерико накратко казано го прецака когато ортън се качи отнесе падащ лист. Джерико пробва туш но зловещият Ортън се повдига. Сега бихме могли да кажем че в момента Джерико взе надмощие сега той се качва на оптегача скача и да получи се той забоде крак брадва на клекналият Ренди. Сега Крис отново не губи време и опитва туш но този път съдията видя че Ренди е сложил левият си крак на най-долното въже така че мачча все още продължава. Ортън се опитва да се завъне в мача но Джерико не му дава този шанс. Публикато крещи - ORTON, ORTON, ORTON !!! Това като чели дава малко сили на Ренди който се съвзема засилва се и забожда удар с рамо на Крис той го поваля. Джерико се изправя отново се засилва но бива изхвърлен извън ринга. Сега Ортън си седи и чака Крис ако е така да се каже смел да се завърне. Ето че и Крис го прави след като обмисля стратегията си която никой не може да разбере все още. Крис се завръща и започва да налага Ортън той го засилва но ОМГ вижте тази техника проявена от пепелянката той рядко проявява атлетическите си умения в мачовете си това е Neckbreaker + PIN !!!
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho 257fvhf
Опит за туш в средата на ринга ще успее ли Ренди да направи такава стъпка в учстието си в BBW ??? Печели ли съдията вече е на 2 и половина ще има ли 3 ????
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 8:51 pm

Иии НЕ!!Джерико успя да да се повдигне..Мача пордължава.


btw,някой друг да продължи..


Върнете се в началото Go down
Batista-The beast

Batista-The beast


Брой мнения : 8
Join date : 02.11.2010

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 9:03 pm

Този страхотен мач продължава ! Ортън дебне Джерико и изглежда,че ще го довърши с RKO ! Джерико се изправя и Ортън скача,но Крис се навежда и Ортън пропуска целта ! Ортън лежи на тепиха,а Крис започва да го рита з в главата и цялото тяло.Рефера започва отброяване..1...2..3....4...и Джерико се отдръпва.Крис издърпва Ортън посредата на тепиха и заключва Half Boston Crab на нараненото коляно.Ортън се мъчи да се добере до въжетата,но неуспешно Джерико го държи здраво посредата на тепиха.Ортън започва да се съпротивлява и контрира хода в своя полза ! Това е Inverted Leg Lock за Джерико ! Крис вика с пълно гърло и се гърчи от болка,но Джерико е спец по ходовете за предаване и се обръща по корем и така обръща захвата в своя полза ! Leg Lock за Ортън ! Ренди се добира до въжетата...1..2...3...4...и Джерико прекратява захвата ! Крис се покатерва на третото въже и е на път да полети и цамбурване.Вдига го!!!Крис го забива в ъгъла и One Handed Buldog направо обезглави Ортън!!!
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho 2a7ekuh
Jericho приковава посредата на тепиха...1...2....повдигане ! Джерико не може да повярва на очите си,че Ренди е способен да се повдигне след такава офанзива ! Крис изправя Ортън и това е Gutwrench Suplex ! Крис taunt-ва и дразни феновете след,което се покатерва на третото въже.Ортън се изпаравя и Джерико полита и това ще е Crossbody!Джерико се изправя засилва се към въжетата отласква се от тях и това е Lionsault,но Ренди Ортън свива колената си,но Джерико се приземява на крака и хваща краката на Ортън и е на път да заключи Walls of Jericho,но Ортън се добира до въжетата.Джерико не прецени добре хода ! Крис изправя Ортън и това е перфектно изпълнен Vertical Suplex ! Ортън се изправя и Джерико го засилва към сглобката от силата на удара Ортън се връща посредата на ринга.Джерико го хваща и това е Уништожителен Back Drop !
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho 2q1w0f5
Крис се засилва към въжетата скача от тях и това е Lionsault,но Ортън се отдръпва и Джерико се просва посредата на ринга! Мача продължава.Ортън изправя Джерико и това е Snap Suplex ! Ортън качва Y2J на третото въже и опитва Superplex,но Крис забива няколко пъти лакътя си в слепоочието на Randy Orton ! Джерико скача и това е Jericho Spike ! ...1....2....kick out ! Джерико не може да повярва на очите си ! Опитва Walls Of Jericho,но Ортън се съпротивлява с все сили и успява да контрира захвата и да прати Y2J към въжетата Y2J контрира и CODEBREAKER!!!Туш 1......2......Подяволите Ортън се повдига с последни сили Y2J таунтва,но Ортън се изправя,а Y2J хуква към него и се опитва да го повали с Flying Forearm,но Ортън контрира и това е перфектен Scoop Slam ! Ортън се оттегля и започва да taunt-ва ! И това ще е Punt Kick ! Ортън хуква и е на път да прекрати професионалната кариера на Джерико,но Крис съумява да хване крака на Ортън сега и другият и това са WALLS OF JERICHO IN THE MIDDLE OF THE RING!!!!
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho 2vuk9yc
Това е краят на мача!!!!Ще се предаде ли Ортън!!!
Върнете се в началото Go down
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 9:06 pm

Ортън се опитва да се докопа до въжетата но не успява..
И най-накрая се предава! Победител е Крис Джерико!
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
asddsa345973
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
asddsa345973


Брой мнения : 121
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : St. Louis. Missuri !

ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 9:09 pm

Хубаво че му дадохте победата не ме е яд ама попринцип правилото в всички е-федове е да дочакате всички играче да напишат 3-тите си постове а вие който първи си напраи финишера той печели поправете се тази грешка в другите мачове защото заради това много хора могат да напуснат е без мен де ама много други Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Randy Orton vs. Chris Jericho   ME: Randy Orton vs. Chris Jericho Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ME: Randy Orton vs. Chris Jericho
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. Intercontinental Champion Randy Orton vs. Mr Kennedy
» Randy Orton vs Samoa Joe
» Edge vs Chris Jericho
» ME: Intercontinental Champion Randy Orton vs ????
» World Champion Edge vs Chris Jericho

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: Кошче :: BBW Action Matches-
Идете на: