Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Segment with Trish Stratus & Mickie James

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

Segment with Trish Stratus & Mickie James Empty
ПисанеЗаглавие: Segment with Trish Stratus & Mickie James   Segment with Trish Stratus & Mickie James Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 1:23 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

Segment with Trish Stratus & Mickie James Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Trish Stratus & Mickie James   Segment with Trish Stratus & Mickie James Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 4:18 pm



О, да..Това е Мики..определено ни предстои нещо интересно..
Segment with Trish Stratus & Mickie James Vik1dz
Мики поздравява феновете и се качва на ринга..Джеймс
взима един микрофон и започва да говори..
- Уау.. В Extreme, казах, че ще направя история..казах, също и че
съм по-добра от всички тук. И това не са празни приказки, и тази вечер ще го докажа..
Ще спечеля мача срещу МакКул и Марис..
Но първо ще си уредя сметките с една дива...
Триш..излез на ринга..
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Segment with Trish Stratus & Mickie James Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Trish Stratus & Mickie James   Segment with Trish Stratus & Mickie James Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 4:33 pm


Ето я и Триш..
Segment with Trish Stratus & Mickie James Normal_wm210080
Тя минава по рампата с наперена походка.Сега се качва на ринга взема микрофон и започва да говори:
-Та за какво ме извика..А да ..Чакай малко да те поправя.Ти не си по-добра от всички тук..АЗ СЪМ НАЙ-ДОБРАТА!!!
Аз съм била 7 кратна шампионка при жените.Исправяла съм се срещу кого ли не през всички тези години от кариерата ми,а ти мики може да си била шампионка,но не те прави по-добра от мен.Да предположим че случайно спечелиш мача..Ок..
В следващото шоу Extreme аз ще имам мач също..Иии смятай че ще победя..Тога в с теб отиваме на турнира за титлата и аз ще те туширам и ще спечеля титлата И ЩЕ ДОКАЖА ЧЕ СЪМ ПО-ДОБРА ОТ ТЕБ ИЛИ КОЯТО И ДА Е БИЛА ТУК ДИВА!!!
Върнете се в началото Go down
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

Segment with Trish Stratus & Mickie James Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Trish Stratus & Mickie James   Segment with Trish Stratus & Mickie James Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 4:39 pm

- Да. не отричам че си 7 кратна шампионка.. НО аз съм много близо до твоя рекорд..
всъщност много скоро мога да го подобря..
Segment with Trish Stratus & Mickie James 2egfz8l
И..аз ЩЕ спечеля мача. И много ще се радвам, да се изправя точно срещу теб на турнира..и тогава, Триш..
Повярвай ми, ще съжаляваш че изобщо си тук..
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Segment with Trish Stratus & Mickie James Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Trish Stratus & Mickie James   Segment with Trish Stratus & Mickie James Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 4:43 pm

-Повярвай няма да съжелявам ..Какво точно те накара да мислиш че можеш да ме победиш..Да победиш най-добрата шампионка раждала се някога и ти,ти си мислиш че можеш да ме победиш.. if u get in the ring with me , i will end your career just like that .-щракам с пръсти.След което слизам от ринга и си тръгвам..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Segment with Trish Stratus & Mickie James Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Trish Stratus & Mickie James   Segment with Trish Stratus & Mickie James Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Segment with Trish Stratus & Mickie James
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Trish Stratus vs. Mickie James
» 2. Mickie James vs Trish Stratus
» Segment with Trish Stratus..
» Trish Stratus vs Michelle McCOOL
» 2. Trish Stratus vs. Michelle McCool

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: Кошче :: BBW Action Matches-
Идете на: