Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Backstage..

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 5:00 pm

...
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Diva's Champion
Diva's  Champion
Марийс Аутлет


Брой мнения : 57
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 1:15 pm

Няколко часа преди шоуто да започне Марийс се разхожда из коридорите и вижда Триш!Тя бе чула какво Триш каза малко по-рано..
-Хей Триш!-усмихна и се приветливо,но после продължи..
-Виж,чух какво каза и..и аз няма да се дам без бой..и аз искам титлата..но се надявам,че която и от нас да победи..другата няма да се сърди..не искам да си разваляме приятелството,а ни най-малко отбора!Просто..искам да знаеш,че и аз щя направя всичко,само и само да се добера до титлата..Абсолютно всичко!
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 1:27 pm


-Мислиш ли че не съм наясно,че ти също желаеш титлата,колкото мен,колкото всяка една дива тук.Иии повярвай тази титла няма да застане между нашето приятелство,нито пък и между отборът ни..Двете с теб сме най-добрите тук..У която и да е титлата тя е в сигурни ръце.
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Diva's Champion
Diva's  Champion
Марийс Аутлет


Брой мнения : 57
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:09 am

Докато си вървях из коридорите отново срещнах Триш,която бе повече от бясна..
-Триш!Ужасно съжелявам за загубата ти..ти трябваше да спечелиш..!-погледнах я извинително.
Изчаках я да се поуспокой и тогава отново заговорих..
-Сега ще е малко трудно..все пак Лита е в нашият отбор..вече!Няма да можеш да ми помагаш..както в миналия мач..но трябва да се справя и сама..Аз съм Марийс!-усмихнах се леко подло.
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:13 am

-Виж.Не ме интересеува..Но ти ще спечелиш.. Бяасна съм и защото трябваше аз да изляза 1-ва,но ... Както и да е имам план за турнира..
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Diva's Champion
Diva's  Champion
Марийс Аутлет


Брой мнения : 57
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:19 am

Усмихнах се злорадо.Започнах да мисля какви ли не неща..Вече бях абсолютно сигурна,че ще спечеля тази титла
-Триш..видяли днес как аз и Острието помогнахме на Ренди и сега той е интерконтинентален шампион!Божее,толкова се радвам!Проблемът е,че не сме се виждали от доста време..постоянно трябваше да тренираме заради мачовете..но сега мисля,че трябва да е различно!А при теб как върви с Острието?
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:26 am

-При мен и Острието върви добре..Всъщност се случи нещо-Прошепнах и нещо и допълних-Недей да казваш на никой защото ако някой разбере всичко ще свърши..Знаеш ли какво?-Марийс ме поглежда странно-Ние с Острието тренираме заедно..Вие с Ренди също може да тренирате заедно..Така ще прекарвате повече време заедно.
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Diva's Champion
Diva's  Champion
Марийс Аутлет


Брой мнения : 57
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:29 am

-Идеята е страхотна..ще му кажа,когато го видя разбира се!-да тренираме заедно щеше да е повече от страхотно.
-И аз трябва да ти кажа нещо доста важно..поканиха ме да се снимам за Плейбой..отново..но не знам дали Ренди ще се съгласи,а не искам да се караме!
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:40 am

-Отново в Плейбой.. Уау..Това е страхотно,но според мен Ренди няма да се съгласи..Поне така мисля..Защото не знам .
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Diva's Champion
Diva's  Champion
Марийс Аутлет


Брой мнения : 57
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:49 am

-И аз имам такова предчувствие.но..това пък ще ме направи още по-известна!Не знам какво да правя,но знам,че трябва да поговоря с него,а не да действам на своя глава.Та нищо чудно да изям едно РКО!-засмях се аз.
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:56 am

-Съветът ми е такъв:Романтична вечеря,предразположи го,намеци за бурна вечер ,а докато вечеряте повдигни въпроса и тогава ще разбереш какво точно е мнението му иии така нататък ;д
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Diva's Champion
Diva's  Champion
Марийс Аутлет


Брой мнения : 57
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 1:06 am

Въздъхнах и и казах..
-Не се тревожи все ще измисля нещо!-усмихнах се леко..
-Утре се приготви да посрещнеш новата шампионка при жените!Знаеш ли,мисля да се
задържа с титлата за доста дълго време!-усмихнах се..
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 1:11 am

-Знаеш ли какво след като спечелиш титлата ще се захвана с Джеймс..Тази е прекалено надута..Трябва да и покажем кой командва парада :Д
Върнете се в началото Go down
Марийс Аутлет
Diva's Champion
Diva's  Champion
Марийс Аутлет


Брой мнения : 57
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 1:23 am

-Така е!
-Мисли се за силна,но я победих!Искам и ти да направиш същото..!-прегърнах я и добавих..
-Трябва да тръгвам!Чао..ще се видим скоро!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Backstage..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Backstage
» Backstage..
» Backstage..
» Backstage : )
» Backstage ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: BBW Extreme Matches-
Идете на: