Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Backstage..

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 2:52 pm

...
Върнете се в началото Go down
• BlondBITCH •

• BlondBITCH •


Брой мнения : 22
Join date : 18.11.2010
Age : 26
Местожителство : Jacksonville, Florida

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 6:10 pm

Ла ла лаа.. xD
Виждаме Кел която си бърбори там с някякъв.. ;D
Ето че след няколко секунди се зъпътва нанякъде иии среща..Триш.
Триш: Предполагам, че ти си новата дива..Кели Кели!? Нали така..
Кел: Мхм..а ти предполагам си TrAsh Stratus.. o, съжалявам.. Триш Стратъс..
Backstage.. 2680809Z
Триш: Тва някакъв намек ли е, Кели!? Впрочем..тази вечер нямаш мач, но преспокойно за следващото шоу
можеш да се изправиш срещу мен..
Кел: Нямам нищо против... [Барби я поглежда с надсмешка и си продълажава по пътя.. Very Happy ама таз Кела..не си поплюва xD]
Кел: Хей, Мики..Какво става..
Мики: Всичко е идеално..при теб?
Кел: Повече от идеално.. ;д Та.. доколкото знам с Триш имате вземане даване..
Мики: Хъх, ами какво да ти кажа..Триш се има за голамата работа, но и тя не успя да стане претендентка за титлата...
Кел: Да..вече се видяхме..междодругото, кво ще кажеш да се качим в колата ми и да отидем към
някой клуб..xD
Мики: Окейй..

Backstage.. 2680827V
И двете се качват в колата на Барби и отпрашват на някъде.. Very Happy


btw, тъпо ама.. впрочем, редактирах мачовете, понеже няма да мога да дойда утре на шоуто. (:
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 4:49 pm

Няколко часа преди предаването виждаме Триш,да говори по телефона..
Backstage.. Normal_10000
-Да добре.. Знам,знам..Ще те чакам и да не закъснееш..
В същия момент дойде Лита и казах
-Слушай ще затварям ..до после чао.-Затворих телефона и обърнах внимание на Лита..
-Хей,Лита..Как се чувстваш след като ми взе мястото за претендентка ...?
Върнете се в началото Go down
ParadoXalno.Unikalna
Admin
Admin
ParadoXalno.Unikalna


Брой мнения : 27
Join date : 03.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 4:56 pm

Ето я и Лита, която върви доста уверено по коридора.Но ето, че виждаме как Триш се задава срещу нея.
Backstage.. Image006
-Искам да ти кажа, че се чувствам перфектно. - Лита се усмихва самодоволно и поглежда към Триш.
- Ами ти какво пак си замислила Триш ? - усмивката на Лита все още е на лицето и. Наскоро Лита се присъедини към отбора на Триш и Марис, но след като взе мястото на Триш за претендентка за титлата не се знае какво ще се случи.

Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:02 pm

-Хмм ами нищо..Тази вечер ще си партнираш с Марийс, а аз съм специален гост съдя.Всъщност аз не ти се сърдя, за това че ми взе мястото..Така сега ще мога да се заема с Джеймс ...Но това е друга тема .. Надявам се с Марийс да се разберете .. И да не е нужно да ви разтървавам..
Върнете се в началото Go down
ParadoXalno.Unikalna
Admin
Admin
ParadoXalno.Unikalna


Брой мнения : 27
Join date : 03.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:11 pm

Лита се усмихва лукаво след това поглежда към Триш.
-Добре Триш. Спокойно тази вечер с Марис ще си партнираме аз нямам нищо против и не смятам да я нападам или каквото и да било.Но ако тя си позволи това няма да и остана длъжна. - Лита отново се усмихва лукаво и се засмива, а Триш я поглежда странно.
-Пък и ще направя всичко възможно на турнира да спечеля тази титла и скоро тя ще е около кръста ми.
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:59 pm

-Няма значение..Та при теб как върви с мъжете?!?Има ли някой щастливец или не?-Докато си говорех с Лита дойде Острието.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Backstage..   Backstage.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Backstage..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Backstage
» Backstage
» Backstage..
» Backstage : )
» Backstage ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: BBW Extreme Matches-
Идете на: