Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Michelle McCool Backstage..

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

Michelle McCool Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Michelle McCool Backstage..   Michelle McCool Backstage.. Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 3:00 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
SimplyFLAWLESS
Diva's Tag Team Champion
Diva's Tag Team Champion
SimplyFLAWLESS


Брой мнения : 29
Join date : 01.11.2010

Michelle McCool Backstage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Michelle McCool Backstage..   Michelle McCool Backstage.. Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 7:03 pm

Todd Grisham : Приближаваме се към гримъорната на една от дебютиращите диви във федерацията - Мишел МакКуул .. а ето я и нея .. Здравей, Мишел .. приятно ми е да се видим. Може ли няколко въпроса?
Мишел: Да, естесвено. На мен също ми е приятно, Тод. Давай ..
Michelle McCool Backstage.. Normal_PDVD_000
Todd Grisham : Е,свикна ли с обстановката? Сигурно си нервна, днес е и първият ти мач тук ..
Мишел : Виж, Тод .. може да е първият ми мач тук, но определено не е първият мач в кариерата ми. Стъпвала съм на ринга с много момичета и .. не намерих конкуренция. Дойдох тук, за да видя дали въобще има такава. Ще се радвам да застана срещу Триш Стратъс тази вечер и да докажа,че доминирам над останалите диви.
Todd Grisham : Вероятно имаш много амбиции в тази федерация .. можеш ли да ни кажеш какво очакваш занапред?
Мишел: Единствената ми цел е да стане шампионка при жените .. това е. Ще направя всичко по силите си, за да се добера до титлата, а когато аз правя всичко по силите си .. става опасно за останалите. Затова, Тод .. очаквай следващия път .. когато се видим да ме представиш не просто като "Мишел МакКуул" .. а като .. новата шампионката на федерацията .. Мишел МакКуул. Приятна вечер, сладур ..

Мишел се отправя към съблекалните, за да се подготви за своя мач по-късно тази вечер ..
Върнете се в началото Go down
 
Michelle McCool Backstage..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Trish Stratus vs Michelle McCOOL
» 2. Trish Stratus vs. Michelle McCool
» 5. Michelle McCool vs Lita
» Michelle McCool & Maria vs Mickie James and Kelly Kelly [Divas Tag Team Championchip]
» 2. Maryse vs Mickie James vs McCool

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: Кошче :: BBW Action Matches-
Идете на: