Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Empty
ПисанеЗаглавие: ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy   ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 3:19 pm

1. World Champion Edge
2. Intercontinental Champion Randy Orton
3. Joe
4. Hardy
ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy 20go3rl
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
asddsa345973
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
asddsa345973


Брой мнения : 121
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : St. Louis. Missuri !

ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy   ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 7:36 pm

ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy 2637264n
Tony Chimel: Ladies and Gentlemen please welcome with a total weight 221 kg. The Best Team in BBW Rated RKO !!!

Ето ги и тях ! Виждате бъдешето на BBW. Както каза Tony: The Best Team in BBW Rated RKO ! Те въвят бавно по подиума с мисълта да смачкат опоненти те си. Те се засмиват ехидно на публиката която ги усвирква и продължават с бавна походка към ринга.
ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy 2657115U
Острието с лека засилка се плъзга по ринга, а Ортън се качва по стълбите след което се навежда минава под второто въже и също влиза на ринга. Сега те се засилват към оптегачите качват се и правят таунта си.
ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy 2657161q
Какъв страхотен мач ни очаква само !!!
Върнете се в началото Go down
hedshot fan 96

hedshot fan 96


Брой мнения : 14
Join date : 02.11.2010

ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy   ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 7:47 pm

Samoa Joe излиза на ринга заедно с Jeff Hardy!!
Върнете се в началото Go down
• BlondBITCH •

• BlondBITCH •


Брой мнения : 22
Join date : 18.11.2010
Age : 26
Местожителство : Jacksonville, Florida

ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy   ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 7:48 pm

Начало!
Върнете се в началото Go down
asddsa345973
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
asddsa345973


Брой мнения : 121
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : St. Louis. Missuri !

ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy   ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 8:16 pm

Ренди ще се изправи пръв срещъ Самоа Джо. Сега Той казва на ухото на Едж нещо. Едж слиза от ръба на ринга и взима метален стол но каква са намислили нали знаят че мача не е NO DQ ?!? Едж Взима още един стол след което го подхвърля на Ортън. Сега и 4-мата мъже са на ринга напад се взаимно но Rated RKO Бързо повалят опонентите си със столовете сега Едж е в Единият край изчаква Джеф да се изправи засилва сееее и мили боже SPEAR, SPEAR TO JEFF HARDY !
ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Edgespearonevanbourne
Джеф е в несвяст а лекарите го издърпват внимателно и го слагат върху носилка. Тръгват да издърпват и Самоа Джо. Но едж го хваща и казва че той е техен. Сега Ренди се подготвя за РКО. Самоа Джо се обръща и ДАААА ! Отнася РКО !
ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy T53wnr
Лекарите тръгват да издърпваи отново Самоа като си мислят че Rated RKO вече са приключили но НЕ !
Едж приготвя един стол сега Вдигат Самоа Джо и мили божичко дали ще направят това което си мислим. ДА, ДА Double RKO. И То върху металният Стол.

ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy 2657037T
Не искам да съм на мястото на Самоа Джо. Сега лекарите са допуснати до ринга да изнесат Самоа Джо. Едж взима два микрофона и започват да говорят:
- Видяхте ли какво се случи преди миг ?! Хм Моят партниот има да ви казва нещо. Ренди ти си:
- Както знаете на турнира ме чака един сериозен мач срещу Кенеди. Е имам едно предложение. Мача на турнира да е за Tag Tеam Titles и то не какъв да е мач а мач - Steel Cage ! Искаме моментално да получиме отговор от шефа дали това може да се уреди ! Представете си че станем Таг Тийм шампиони ще сме на върха ! Искаме отговор ! и публиката започва да крещи:
- ИСКАМЕ ОТГОВОР, ИСКАМЕ ОТГОВОР ...... Е ЩЕ ПОЛУЧАТ ЛИ ТАКЪВ ???
Върнете се в началото Go down
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy   ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 8:23 pm

Eто че Мики Джеймс се появява на видео стената..
ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy 2705161j
- Така..Съгласна съм, Ортън!
И всъщност..мача на турнира ще бъде отборен.. Rated RKO vs Kennedy & Samoe Joe.. победителите печелят всичко!
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
hedshot fan 96

hedshot fan 96


Брой мнения : 14
Join date : 02.11.2010

ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy   ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 8:37 pm

Samoa Joe става и таунтва той се държи за главата но си тръгва под овацийте на публиката
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy   ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ME: Rated RKO vs. Samoe Joe & Jeff Hardy
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3.Samoe Joe vs. Mr. Kennedy
» 2.Randy Orton vs Samoe Joe
» ME:Aj Styles vs Jeff Hardy
» ME:Jeff Hardy vs Christian[TLC]
» ME:Jeff Hardy vs Christian[TLC]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: BBW Extreme Matches-
Идете на: