Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 От къде произлиза ника ви?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
• BlondBITCH •

• BlondBITCH •


Брой мнения : 22
Join date : 18.11.2010
Age : 26
Местожителство : Jacksonville, Florida

От къде произлиза ника ви? Empty
ПисанеЗаглавие: От къде произлиза ника ви?   От къде произлиза ника ви? Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 6:23 pm

Амии..то няма кой знае каква история..
Просто тка ми хрумна и.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Just.Me!
Diva's Tag Team Champion
Diva's Tag Team Champion
Just.Me!


Брой мнения : 38
Join date : 19.11.2010

От къде произлиза ника ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза ника ви?   От къде произлиза ника ви? Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 7:33 pm

Емм "Просто,Аз!" Very Happy
Върнете се в началото Go down
hedshot fan 96

hedshot fan 96


Брой мнения : 14
Join date : 02.11.2010

От къде произлиза ника ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза ника ви?   От къде произлиза ника ви? Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 10:22 am

Попринцип исках да се напиша headshot на skype както си се пише,но имаше много такива на скайпа и от там hedshot.
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

От къде произлиза ника ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза ника ви?   От къде произлиза ника ви? Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 2:12 pm

Еммм..Казвам се Петя,но приятелите ми казват "Пет"Пете" или нещо подобно..И ето я причината ника ми да е "Pett"
Върнете се в началото Go down
asddsa345973
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
Intercontinental Champion & Tag Team Champion
asddsa345973


Брой мнения : 121
Join date : 02.11.2010
Age : 26
Местожителство : St. Louis. Missuri !

От къде произлиза ника ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза ника ви?   От къде произлиза ника ви? Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 5:38 pm

Дълга история имаше един дето се ми хакваше скайпа с една програмка дето пишеш само ника и то ти излиза и паса и така няколко пъти. И накрая стигнах до извода че единствения начин да си запазя скайпа непокътнат от ония мангал е да не ми знае ника и така започнах да натискам копчета на клавиатурата жез да гледам и се получи asddsa345973 !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





От къде произлиза ника ви? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде произлиза ника ви?   От къде произлиза ника ви? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
От къде произлиза ника ви?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: Other :: Misc. Entertainment-
Идете на: