Best Bulgarian Wrestling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Best Bulgarian Wrestling


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 BackStage..

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 9:38 pm

Емм,когато няма шоу и ви мързи да играете мачове..Тук е мястото :д
Върнете се в началото Go down
Just.Me!
Diva's Tag Team Champion
Diva's Tag Team Champion
Just.Me!


Брой мнения : 38
Join date : 19.11.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 8:30 pm

Няколко минути след като Мария приключва поредната фотосесия,тя си отива в съблекалнята ..Тя се преоблича ..
BackStage.. Normal_YC0C6777
Както винаги изглежда невероятно..
Шампионката излиза от съблекалнята си и тръгва на някъде и си пише SMS на Мишел..
"За довечера плановете остават нали?"
И в същия момент се блъска в новата звезда на BBW Крисчън.Преди да погледне в кой се е блъснала тя казва ядосано.
Мария:Хей,внимавай къде вървиш..
Крисчън:Опа извинявай..
Мария го поглежда и сякаш ядът и мина за секунди и добавя..
Мария:Не няма проблем..Аз съм виновна,никога не гледам на къде вървя..Аз съм Мария,не съм те виждала преди..Явно си нова звезда..
Върнете се в началото Go down
The Instant Classic
потребители
потребители
The Instant Classic


Брой мнения : 11
Join date : 05.12.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 8:41 pm

Крисчън:Да нов съм тук..и на мен ми е приятно!Все пак извинявай за това ,че се блъснах в теб,няма да се повтори!
Мария:Няма проблем!

Мария се усмихва на Крисчън и допълва:

Мария:Получих СМС от един добър приятел и разбрах ,че ще имаш мач срещу главното лице на тази федерация?
Крисчън:Така е,уредиха ми дебютен мач срещу него и никак няма да ми е лесно...
Мария:Ще се справиш,знам го..

Крисчън се усмихва на Мария,след което се замисля за момент и допълва:

Крисчън:Преди да те срещна ми беше кофти за мача и знаех ,че няма да е никак лесно ,но сега е друго!Радвам се ,че се запознахме..Междудругото има ли нещо интересно около теб,да ми споделиш?
Върнете се в началото Go down
Just.Me!
Diva's Tag Team Champion
Diva's Tag Team Champion
Just.Me!


Брой мнения : 38
Join date : 19.11.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 8:53 pm

Мария:Да ти споделя?!? Ммм аз и моята най-добра приятелка Мишел МакКуул сме отборни шампионки..И сме най-добрите тук..Има две натегачки Пиги Джеймс и Смели Кели :д ..Които се мислят за много добри,но не струват..
В същия момент Мария получава СМС от Мишел
"Мим сори но ми изника един ангажимент и няма да мога..Съжалявам ще го отложим за петък.."
Мария порочита СМС-а казва:
Мария:Чудесно..Просто ми стана голям кефец..Мишел имала ангажимент .. Всичките ми планове се провалиха..
Крисчън:Ей успокой се.Много си избухлива..
Мария : Охх съжалявам, но като се ядосам става лошо..
Мария и Крисчън се засмиват ;д
Върнете се в началото Go down
The Instant Classic
потребители
потребители
The Instant Classic


Брой мнения : 11
Join date : 05.12.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 9:01 pm

За момент и двамата спират да се смеят и се споглеждат един друг,като помежду им става нещо,но изведнъж Крисчън казва:

Крисчън:Вярно е,ти си най-добрата тук ,дори и да не те познавам много ми допадаш
Мария се изчервява,а Крисчън продължава:

Крисчън:И да допълня....Сладка си....
Мария:Наистина ли?
Крисчън:Да!Откакто те зърнах за пръв път когато се сблъскахме по рано разбрах ,че си различна..
Мария:И аз те мисля за добър човек..

Мария и Крисчън отново се усмихват един на друг,а Крисчън посяга и прибира косата и назад,след което допълва:

Крисчън:Разбрах ,че плановете ти са се провалили?Какво ще кажеш да излезем още сега и да купонясваме?
Върнете се в началото Go down
Just.Me!
Diva's Tag Team Champion
Diva's Tag Team Champion
Just.Me!


Брой мнения : 38
Join date : 19.11.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 9:13 pm

Мария : Знаеш ли какво?!?Съгласна съм!Хайде да тръгваме ?
Крисчън : Добре ..
Мария:Само да си взема чантата..Ако искаш ела с мен?
Крисчън:Съгласен..
Мария и Крисчън отиват до съблекалнята,където всичко е разхвърляно ..Само костюми ... ;Д.. Мария си намира чантата,а Крисчън се е загледал в един от костюмите..
Мария:Виждам че гледаш единият костюм за фотосесията ми в Плейбой..
Крисчън:Да..Много е хубав..
Мария:Да и аз така мисля..Хайде да тръгваме ?
Крисчън:Добре..
Капитан Харизма и Мария тръгват..Крисчън слага едната си ръка на кръста на Марип.Тя му се усмихва..Така вървят до колата където той и отваря вратата да влезне след което потеглят към някой бар..
Върнете се в началото Go down
The Instant Classic
потребители
потребители
The Instant Classic


Брой мнения : 11
Join date : 05.12.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 9:24 pm

Крисчън и Мария слизат от луксозното возило и влизат в един от най-известните барове ,а пазача иска пропуски ,но Крисчън му казва нещо и той ги пуска,а всички които са вътре започват да поздравяват Мария и Крисчън и си мислят ,че вече са двойка,но Крисчън им казват да престанат и сядат до бара!Крисчън си поръчва текила,а Мария още избира!

Леко подпийнал Крисчън започва да задава неудобни въпроси на Мария ,но тя му отговаря с лекота

Крисчън : Ее Мария,имаш ли си някого?
Мария:Засега не ,но скоро се надявам да имам

Мария се усмихва на Крисчън и започва да избира от коктейлите с алкохол ,а Крисчън отговаря

Крисчън:И аз съм така...Радвам се ,че има човек с който мога да изляза в неделя вечерта и да се забавляваме!Благодаря ти!

Мария:Няма проблем , Крисчън!Винаги си добре дошъл!

След 1-2 часа прекарани в сладки приказки , Мария и Крисчън решават да си тръгнат от бара!Навън е доста студено,а Мария е тръгнала по блуза без яке и започва да се притиска до Крисчън,след което той сваля якето си и и го дава,след което я прегръща и се качват в колата..
Върнете се в началото Go down
Just.Me!
Diva's Tag Team Champion
Diva's Tag Team Champion
Just.Me!


Брой мнения : 38
Join date : 19.11.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 9:45 pm

Докато са в колата Мария обяснява къде е апартамента ѝ ..Крисчън я закарва до тях,след като той и отваря вратата да слезне и я испраща до вратата на апартамента ѝ тя му казва:

Мария:Благодаря ти за страхотната вечер.Наистина прекарах великолепно..
Крисчън:Аз трябва да ти благодаря, че реши да излезеш с мен..

Крисчън нежно се приближава към Мария,която отключва вратата на апартамента ѝ,обръща се към Крисчън да му пожелае лека нощ,обаче той я селуна..Тя му отвръща на целувката.След което продължават да се целуват страстно и влизат в апартамента и затварят вратата..

Каква вечер само..Мария и Крисчън май вече ще ги виждаме много често заедно..
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 7:01 pm

Триш се е запътила нанякъде..Ето че влиза в съблекалнята там е Мики,която си събира багажа ..
BackStage.. 8e7lsnt
Триш:Хей Мики..
Мики:Кажи Триш..
Триш:Мики ..По-спокойно де бе жената :Д Просто идвам да се сбогуваме макар че ще се радвам ако не си тръгнеш..Знам че не сме се разбирали с теб,но с теб сме правили невероятни мачове..Ии да ти пожелая успех в бъдещите ти начинания,...
Върнете се в началото Go down
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 7:05 pm

BackStage.. 2741424T
Мики: Амии..благодаря ти Триш. И аз мисля, че сме правили страхотни мачове..
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 7:08 pm

Триш:И все пак не мога да разбера защо с Кели напускате точно преди турнира..Можехте да спечелите
Върнете се в началото Go down
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 7:10 pm

Мики: Ами..какво да ти кажа..Кел си има лични причини, а аз..ами просто..не ми се занимава точно сега .. но пък кой знае, може и да се върна някой ден.. ;DD И успех на твоя мач срещу Марис.
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 7:12 pm

Триш:Благодаря ти Мики..
Мики:Сигурна съм че ще станеш шампионка и вече ще си 8 кратна шампионка при жените.
Триш:Знам за това ще дам всичко от себе си..
Върнете се в началото Go down
Pett
Admin
Admin
Pett


Брой мнения : 164
Join date : 01.11.2010

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 7:13 pm

Триш:Благодаря ти Мики..
Мики:Сигурна съм че ще станеш шампионка и вече ще си 8 кратна шампионка при жените.
Триш:Знам за това ще дам всичко от себе си..
Върнете се в началото Go down
• Hardcore Country •
Admin
Admin
• Hardcore Country •


Брой мнения : 132
Join date : 01.11.2010
Age : 26

BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 7:14 pm

Mickie: Е..вече трябва да тръгвам.. Чао, Триш..[двете се прегръщат ;д]
Върнете се в началото Go down
https://bestbulgarianwrestli.bulgarianforum.net
Sponsored content





BackStage.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BackStage..   BackStage.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
BackStage..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Backstage ...
» Backstage..
» BackStage
» Backstage..
» Backstage

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best Bulgarian Wrestling :: 24/7-
Идете на: